OČISTA TĚLA I MYSLI, KTERÁ ZMĚNÍ VAŠE ZDRAVÍ I CELÝ ŽIVOT​ nebo – Jak dělat zázraky se svým tělem, zdravím a ve svém životě.
nebo – jak si vytvořit skvělé zdraví a duševní pohodu po celý život

ZÍSKEJ PRŮZRAČNÉ TĚLO

28 denní online restart pro šťastný život

aneb „Jak vyčistit své tělo od fyzických i energetických nánosů“

Jak žít spokojený, zdravý život, mít skvělé vztahy, užívat si hojnosti, plnit si své sny?

Online program pro ty, kteří chtějí být šťastní ve čtyřech základních oblastech života

ZDRAVÍ - HOJNOST - EMOCE - VZTAHY

Čím to asi tak  bude? Hm, asi budeš zanesený špatnými věcmi uvnitř sebe.

Myslíš, že to není pravda?

Potřebuješ uvolnit zamrzlou energii. A zbavit své tělo od fyzických i energetických nánosů.

Tajemství štastného života

se skládá ze čtyř částí:

Zdraví

Víš, proč jsi nemocný, máš špatnou imunitu a jsi  bez energie?

Protože máš zanešený svůj systém těžkými kovy a jedy.  Je třeba pořádně vyčistit své fyzické tělo. Když máš špatný zdravotní stav, nemáš šanci pořádně vyčistit ani své emoce.

Vztahy

Víš, proč máš problematické partnerské vztahy?

Protože jsi zasenesený uvnitř. Jedy a toxickými myšlenkami. Cesta a řešení není venku, ale je ptořeba změnit sebe, ne partnera a odstranit v sobě všechny nánosy – fyzické i energetické.

Hojnost

Víš, proč ti neustále chybí hojnost a prosperita?

Protože nemáš v pořádku fyzické a éterické tělo, mentální, astrální a další těla. Potřebuješ vyčistit svoje emoce a pustit všechno co zadržuješ.

Emoce

Víš, proč se motáš v kruhu a jsi pod vlivem špatných emocí?

Protože máš zanešené své emocionální tělo. Pokud v sobě máš negativní emoce z minulosti a nemáš čisté a zdravé fyzické a éterické tělo, pak emoce ze sebe nedostaneš.

Pokud chceš ve svém životě udělat velkou a zásadní změnu, potřebuješ udělat jednu jedinou věc.

A to je zbavit své tělo od fyzických i energetických nánosů.

Prozradím vám teď jedno TAJEMSTVÍ

Není možné  žít šťastný a spokojený život plný zdraví, vitality a hojnosti,  dokud nevyčistíte své automatizované vzorce chování a jednání, nepustíte  vše co v sobě zadržujete. Základem je nejen vyčištění fyzického těla, ale i těla éterického, emocionálního, a mentálního.

Pokud opravdu chcete změnit to, jak teď žijete, neobejdete se  v první řadě bez

Čistého fyzického a éterického těla

 

 

Fyzické tělo

je naše biologické tělo čili kosti, kůže, svaly a vše ostatní z čeho se skládá naše tělesná existence. Naše tělesno má hodně společného se vším materiálním a hmatatelným, co tady existuje. Naše tělo má pět smyslů a to jsou dotek, chuť, vůně, zrak a sluch. Tyto smysly nám pomáhají prozkoumávat a poznávat svět kolem nás.o fyzickou rovinu se umíme dobře postarat –  umíme si dopřát dobré jídlo, odpočinek, masáže a dostatek pohybu nebo naopak svě tělo zanedbáváme.

 

 

 

Eterické (energetické) tělo

je vzdáleno 1-5 cm od povrchu fyzického těla. Má přímou souvislost se zdravotním stavem, neboť působí jako přirozená ochrana těla proti vnějším vlivům, a také se v této části aury projeví příznaky nemoci ještě dříve než se nemoc přesune do fyzického těla. Éterické tělo působí jako prostředník mezi fyzickým tělem a dalšími vibračními poli.

Zkuste si představit, jaké by to bylo…

Zásadní otázka, kterou si musíte zodpovědět je…

"Chci opravdu zářit zdravím, mít spoustu energie a duševní pohodu po celý svůj život?"

Můžete koušet různé terapie, chodit k psychoterapeutům, můžete číst spoustu knih a zkoušet různé metody. Pokud však chcete žít v čistotě, lásce, hojnosti, pak musíte být uvnitř sebe čistí.

„Tak jak je naše tělo krásné uvnitř, tak je krásné i navenek.  Pro skutečnou změnu svého života musíte však udělat krok do neznáma – pokud jej neuskutečníte, nikdy se nic nezmění.“

Jitka Adamová

Zapamatujte si:

Jestli chcete zlepšit svůj život, své láskyplné vztahy, hojnost a zdraví, potřebujete odložit všechnu zátěž, kterou nosíte ve svém mentálním těle, v kterém jsou uloženy všechny naše myšlenkové procesy, jak vědomé tak i nevědomé a zautomatizované vzorce našeho myšlení a jednání. K tomu se ale nedostanete, dokud neuděláte první krok.

 

První krok je:  zbavit se zátěže v sobě

Očistou fyzického a éterického těla

Samozřejmě můžete udělat zkratku a začít rovnou řešit své emocionální (astrální) tělo, ve kterém se zobrazují naše pocity, emoce, charakterové vlastnosti a instinkty. Jsou v něm uložené všechny naše potlačované či utajované emoce, vědomé i nevědomé obavy.

Abyste se  do emočního těla dostali, musíte jít přes fyzické tělo. To vás však pustí jen v případě, že je 100% čisté. Jinak chybí potřebná energie na změnu.

Vše začíná od fyzického těla a nelze přeskakovat.

Kdo tě bude kurzem provázet?

Kdo jsem?

Jmenuji se Jitka Adamová a více jak 12 let se zabývám účinky živé stravy na lidský organismus. Pochopila jsem, že živá strava a pití ovocných a zeleninových šťáv je to, co nám dává pevné zdraví a energii.

Napsala jsem populární vitariánskou knihu „RAW pro zdraví a krásu“, kuchařka Jitky Adamové.

Mým posláním je předat raw food styl stravování co nejvíce lidem a pomoci tak žít zdravý a spokojený život.

Díky mému vedení mí klienti žijí zdravě, září vitalitou a krásou.

Otázka Míla

 

 

Jedna z cest pro čisté fyzické a další těla je i živá strava a zařazení zelených potravin – zeleného ječmene a řasy chlorelly do svého jídelníčku. Můj záměr je dělat svět lepším. Máš to stejně? Zaregistruj se zde a …???? k tomu dostaneš můj kurz očista těla? Jak tady nastavit zájem pro kontakt??? Jak používat můj online, aby si kupovali J+Ř ? Mini produkt jako bonus k registraci?

 

Mini produkt očista 14 denní už je hotov – použít tento jako bonus?

Přejedli jste se na vánoce?

Je vám špatně ještě teď?

Proč myslíš že nejsi ve své kůži? Protože i když to tak nevypadá, při konzumaci klasické stravy do sebe přijmeš i těžké kovy, toxiny a další jedy.

Jestli se chceš rychle zbavit všech toxinů, dopřej si 14 denní očistu Propijte se ke zdraví.

Nebo můžete očistu klidně odložit až na jaro, ale nebudete se ještě několid týdnů cítit dobře.

Začněte už ted!

Pokud nechceš teď pít šťávy, pak je tu chlorella, která stáhne všechny jedy z těla ven.

Pocítí to i žlázy s vnitřní sekrecí, které se začnou chovat lépe a lépe, což má okamžitý vliv na tvé čakry.

Ty nevíš že žlázy s vnitřní sekrecí mají vliv na tvé čakry? Já se ti nedivím, taky jsem to do nedávna nevěděla. Je to staré čínské učení, za které se dřív popravovalo.

Pořiď si zde základní sadu chlorelly a ječmene pro ten první krok. Určitě v sobě nechceš nechat všechno, co sis přes vánoce nastřádal.

Vnímáš tedˇjak se lidi k sobě chovají?

Jak to jde se všem z kopce,

Jak se narušují vztahy?

Kdo říká, že to tak není, tak se musí pořádně podívat kolem sebe.

Nechdeš radikální detox jako jsou půsty, klystyry, indické upůsoby očisty, pak je tu pro tebe jednodušší očista – Propij se ke zdraví. K tomu se zaregistruj… ???

 

Detoxikace těla je první krok, protože s čistým tělem se snáze propojíš se svými čakrami

 

Aby jsete žili život jaký chcete, je třeba mít čisté čakry. Abyste měli čisté čakry, musíte začít od fyzického těla, odstranit všechny těžké kovy, jedy a toxiny. Ve chvíli kdy si své čakry, které sosuvisí se žlázami s vnitřní sekrecí vyčistíte, pak můžete pracovat na dalších tělech – éterické, emocionální, mentální….to ti přinese vytouženou realitu a život tvých snů.

7 JEDNODUCHÝCH KROKŮ, JAK ZAČÍT S ŽIVOU STRAVOU

Chcete začít s RAW FOOD, ale nevíte jak na to?

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním pro zaslání příslušného materiálu a pravidelných emailových tipů po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.