děkuji za váš zájem!

Jste úspěšně přihlášení do programu 7denní RAW DETOX. Všechny další důležité informace Vám posílám do Vaší emailové schránky. Každý den, po dobu 7 dní, se můžete těšit na mé vedení.

Jsem ráda, že jste se rozhodli vyzkoušet raw food v praxi. Pokud to myslíte se svou změnou vážně, rozhodně doporučuji objednat osobní konzultaci, která je tou nejlepší cestou pro zdravý život plný energie.

Využijte této NABÍDKY již dnes a objednejte se včas! Budu se na Vás těšit.

Jitka

E-maily si někdy chodí, kam se jim zachce. Takže kdybyste e-mail s informacemi o minikurzu zdarma ihned nenašli, zkontrolujte si prosím i složky Hromadné, Promoakce a Spam. Zprávu pak přesuňte do složky Doručené nebo Přijaté a uložte si emailovou adresu do adresáře kontaktů.

7 JEDNODUCHÝCH KROKŮ, JAK ZAČÍT S ŽIVOU STRAVOU

Chcete začít s RAW FOOD, ale nevíte jak na to?

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním pro zaslání příslušného materiálu a pravidelných emailových tipů po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.