Naučte se jednoduchou metodu

Jak si za 14 dní vyčistit tělo a mít více zdraví a energie

Díky  této metodě získáte zářící zdraví a zvládnete to s produkty, které koupíte v každém obchodě.

Pak je tato metoda určena právě pro vás...

Co kdybyste…

Chci vám říci, že všechny teorie a zaručené diety jsou k ničemu dokud…

…nezkusíte JEDNODUCHOU METODU, která vám přinese změnu a rozhodne, zda budete zdraví, budete mít spoustu energie, anebo…

Zkuste se na chvíli zastavit a uvědomte si, že to není vaše chyba, že nevíte kudy kam. Řeknu vám, jak to změnit, ale ještě předtím mi dovolte ohlédnout se do minulosti…Několik let zpátky jsem procházela těžkým obdobím. Problémy jsem řešila alkoholem a nezdravým jídlem. Byla jsem unavená a vyčerpaná. Byla jsem bez energie.

Dnes si užívám života, zářím zdravím a energie mám na rozdávání.

Pevné zdraví a více energie vám zajistí čisté tělo!

Předám vám  TAJEMSTVÍ, kterému vděčím za své zdraví.

Vše vám prozradím za okamžik. Jestliže to pochopíte, ZDRAVÍ se vám začne vracet. To vám můžu slíbit.

Kdo jsem?

Jmenuji se Jitka Adamová a více jak 12 let se zabývám účinky živé stravy na lidský organismus. Pochopila jsem, že živá strava a pití ovocných a zeleninových šťáv je to, co nám dává pevné zdraví a energii.

Napsala jsem populární vitariánskou knihu „RAW pro zdraví a krásu“, kuchařka Jitky Adamové.

Mým posláním je předat raw food styl stravování co nejvíce lidem a pomoci tak žít zdravý a spokojený život.

Díky mému vedení mí klienti žijí zdravě, září vitalitou a krásou.

Co by pro vás znamenalo...

Určitě znáte lidi ze svého okolí, kteří se raději naučí žít se svou nemocí, než by něco změnili.

Co dělají zdraví lidé jinak, než ti, kteří se stále potýkají s chorobami a chybí jim energie?
Každého z nás občas přepadnou  nezvladatelné chutě na něco nezdravého, ale zdravé lidi spojují tyto tři věci:

Tyto tři body a hlavně důkladná a PRAVIDELNÁ OČISTA TĚLA  je to, co spojuje zdravé lidi.

To nejdůležitější UVĚDOMĚNÍ v životě zdravého člověka je, že…

Čisté tělo nám zajistí pevné zdraví a energii!

Zapamatujte si:

Na čem opravdu záleží, je...

ČISTÉ TĚLO

Možná si říkáte:

Tělo se neumí očistit samo? Je nutné dělat nějaké očistné techniky?

Lidský organismus sám provádí přirozený čisticí proces, kdy likviduje škodlivé látky. Tělo se umí  bránit v případě infekce nebo stresové zátěže. V určitém momentu to samo nezvládne a je třeba mu pomoci.  

Tělo můžeme v tomto ohledu přirovnat k autu. Stejně jako auto potřebuje na ujetí určité vzdálenosti  správnou kapalinu a kvalitní péči, tak i  tělo potřebuje kvalitní a správnou výživu a pravidelnou očistu.

Pomůže mi očista i s mou konkrétní nemocí?

Příčiny nemocí jsou způsobené toxiny usazené v těle, které ovlivňují imunitní systém. Ten pak nepracuje správně a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava.. Všechny toxiny je proto třeba z těla odstranit.

Představte si, že každý den se myjete ve sprše, aby pokožka těla byla čistá. Pokud však své tělo nebudete pořádně čistit i zevnitř, začne být náchylné k různým infekcím.

Znamená to, že musím přestat jíst maso, čokoládu a omezovat se v tom, co mi chutná?

Nemusíte se hned omezovat v tom  co jíte a pijete. A klidně si dejte svou oblíbenou čokoládu. Když budete jíst z 80% ovoce a zeleninu, tak je to super. Není to o tom, že do konce svého života si už nemůžete dát nic z toho, co máte rádi. Mějte pravidelnou očistou těla jako základ a pak si občas dejte klidně a bez výčitek cokoliv, na co máte chuť.

Co vás možná překvapí?

Může se stát, že si tento životní styl  zamilujete, protože budete mít více energie, budete zdravějsí, budete vypadat lépe, nebudete se škrábat, nebudete kašlat, budete prostě sršet energií a sousedi se budou ptát, copak se děje, že tak úžasně vypadáte a záříte.

Vlastně je to jednoduché. Dle toho, jakou péči věnujete svému tělu, pak…

Proto vám nabízím jednoduchou metodu,  která je začátkem pro změnu ve vašem stravování.  Sdílím s vámi svůj ověřený postup, jak lze už během týdne odstranit až 12 litrů škodlivých látek z těla. Den po dni budete na sobě zjišťovat změny, které vás posunou z nezdravých návyků a zdravotních problémů k zářícímu zdraví a energii.

 

Pokud jste nemocní, unavení a bez energie, pak vám  tělo říká, že nemá dostatek živin a je načase zbavit se škodlivin, které za x let nastřádalo. Jestli opravdu chcete zlepšit zdraví, je třeba začít žít zdravěji a neobejdete se bez…

Očisty těla pomocí ovocných a zeleninových šťáv a živé stravy

Dovolte mi představit moji jedinečnou metodu

PROPIJTE SE KE ZDRAVÍ
14 denní očista pro zdraví a energii

V 14 dnech očisty a konkrétních postupech vám představím ucelený systém, který vám přinese obrovské množství energie bez ohledu na to, co právě prožíváte.

Zároveň se nebojte, že byste cokoliv z toho, co v 14 denní očistě najdete, nezvládli… Provádím vás totiž celou dobu “za ručičku” a zároveň dostanete přesné návody a postupy.

Co všechno  s programem získáte:

Tato metoda pomohla lidem s ekzémem, astmatem, artrózou, diabetem, se špatnou imunitou, migrénou, s problémy v menopauze, s vysokým krevním tlakem, únavou, nadváhou, z depresí a s dalšími potížemi. 

5/5
"Díky Jitce a její šťávové výzvě jsem nastartoval úžasný očistný proces mého těla. Dodalo mi to spoustu energie a započalo tím uzdravení z nepříjemného atopického ekzému. Jsem za to Jitce moc vděčný."
Miroslav Jílek
Podnikatel
5/5
"Jitku jsem objevila nedávno a její skvělé vedení mi změnilo stravovací návyky. Díky jejímu programu se cítím lehce a skvěle, mám spoustu energie. Vřele doporučuji každému, komu záleží na svém zdraví."
Katka Sovadinová
Tvůrce webů
5/5
"Jitka je velice inspirativní člověk a doporučuji každému, kdo s raw stravou začíná. Rozhodně běžte s Jitkou do akce! Je skvělý průvodce, který vždy poradí. Po úpravě jídelníčku se u mě dějí divy. Jíťo, děkuji!!!"
Alena Strnková
Propagátorka přírodní kosmetiky

Zdraví je velice jednoduché a během 14 dnů získáte mnohem víc, než si teď dokážete představit…

Dosažené výsledky při léčbě snad každé poruchy nebo nemoci jsou na celém světě fenomenální především na úseku léčby šťávami. Poznejte proto blíže hodnotu a důležitost čerstvých ovocných a zeleninových šťáv. (mimochodem - dr. Walker se díky pravidelným očistám těla dožil 106 let)

Dr. Norman W. Walker

PROPIJTE SE KE ZDRAVÍ
14 denní očista pro zdraví a energii

Co je obsahem programu:

+ vaše dárky zdarma

Bonus č. 1

Pomoc při výběru odšťavňovačů 

Přehledný soubor obsahuje rady a tipy, jaký odšťavňovač si vybrat a jak se dívat na cenu pořízení a který je právě pro vás ten nejvýhodnější.

390,-

Bonus č. 2

Podrobný nákupní seznam na 14 dní

Přesný a podrobný nákupní seznam surovin pro prvních 7 dní na šťávách a 7 dní na pevné živé stravě, který vám usnadní přípravu na očistné dny.

290,-

Bonus č. 3

Uzavřená  podporující fb skupina

Nebudete v tom sami a získáte zde podporu a vzájemné sdílení zkušeností se mnou a s ostatními účastníky v uzavřeném a bezpečném prostoru.

samostatně neprodejné

Hodnota celého programu je 3980,-

5/5
"Po Jitčině výzvě jsem se cítila moc dobře, lehce, plná energie. Krásně jsem se očistila a restartovala, znovu jsem se přesvědčila, jak málo stačí k tomu, abych se cítila skvěle a vitálně. Opustili mě záchvaty hladu a chutě na sladkosti. Děkuji Jitce za její podporu, inspiraci a nadšení, s jakým předává své zkušenosti!"
Iveta Šulcová
Odborná učitelka

Pokud byste díky tomu:

Odpověděli jste alespoň jednou ANO?

Pak mám pro vás skvělou zprávu!

Protože jste mými věrnými fanoušky, připravila jsem speciální zvýhodněnou nabídku včetně všech bonusů jen pro vás.

PROPIJTE SE KE ZDRAVÍ

Celý můj očistný program můžete právě teď získat za zvýhodněnou cenu…

 3980,-  1590,-

 

Vše co s metodou získáte, je pouze nepatrná část z benefitů, které vám moje metoda přinese, až ji vyzkoušíte v praxi.

 V tom bude nějaké ALE, ŘÍKÁTE SI? Ráda bych vás ujistila, že v tom žádné ALE není, přesto…

Je tu jedna věc, o které byste měli vědět dřív, než vyplníte přihlášku…

ALE#: Tato akce je hlavně pro ty z vás, kteří mě sledují! Pokud vás moje práce nezajímá, nechcete změnu ve svém životě, pak tato akce není pro vás…

PROPIJTE SE KE ZDRAVÍ

Předprodejní cena je dnes jen pro vás za

 3980,-  1590,-

 

Stále si nejste jisti a ptáte se…

Je očista určena opravdu pro mě?

Očista organismu navozuje pocit zdraví, zvyšuje energii a projasňuje mysl a především nastartuje samoléčebné schopnosti organismu. Je vhodná nejen pro ty, kdo již řeší chronické onemocnění ale i jako prevence u zdravých lidí pro celkovou regeneraci a omlazení organismu.

Kdy je nejlepší s očistou začít?

Nejlepší čas je dnes. Očistu můžete provádět během celého roku  pravidelně jako prevenci. Začít můžete při pocitu  únavy nebo když se začnou vracet onemocnění . Namísto výčitek z “přežrání se” bramborovým salátem a cukrovím si dopřejte 14 denní očistu jako novoroční restart.

Zvládnu očistu když chodím do práce? Nemusím zůstat doma?

Jasně, zvládnete, nebojte se. Ráno si můžete udělat šťávu, případně vzít s sebou do práce. A večer už si zase budete připravovat šťávy ve své kuchyni. To stejné ve druhém týdnu s živou stravou. Rozhodně nemusíte zůstávat doma.

Nebudu mít detoxikační příznaky, nebude mi špatně?

Během prvních dnů očisty se můžete cítit slabší, ale nelekejte se zbytečně, pokud to tak bude. Vaše energie se soustředí na čištění organismu a vy ji opět získáte zpět ve formě zdravého čistého těla, energie a vitality.

Zvládnu to?

Určitě. Není se čeho bát. Stojí za to, si odříct na pár dnů sladkosti, maso, mléčné výrobky… Přesto pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, poraďte se s lékařem. Mám však s klienty zkušenosti, že i při těžkých nemocech týden na šťávách v pohodě vydrželi a odměnou jim bylo zregenerované tělo zbavené nečistot.

Rozhodnutí je jen na vás...

můžete....

a nebo...

PROPIJTE SE KE ZDRAVÍ

 3980,-  1590,-

 

Ano, to chci!

Vstupte dnes zde a můžete hned začít.

Celou moji metodu propracovanou do nejmenších detailů získáte ihned po uhrazení celé částky.  A budete si užívat více zdraví a energie!

Těším se na vaše úspěchy!

Často kladené otázky k programu a moje odpovědi:

K programu budete mít okamžitý přístup  po uhrazení celkové částky.

Pokud budete postupovat krok za krokem, tak 14 dní.  Je to na vás, kdy začnete a jak budete postupovat dle pokynů.

Tato metoda a všechny materiály a bonusy vám zůstanou již navždy.

Všechny materiály včetně bonusů vám budou zaslány spolu s metodou.

Není to o tom, že vám „něco“ pošlu a víc mě nezajímáte.  Skrze tento program naplňuji své poslání a chci, aby byl dostupný co nejvíce lidem. Když dám program s takovou slevou, pomůžu více lidem a v důsledku dostanu i já dobře zaplaceno.

A nyní už není na co čekat!

PROPIJTE SE KE ZDRAVÍ

+ dárky zdarma

 3980,-  1590,-

 

Ano, to chci!

7 JEDNODUCHÝCH KROKŮ, JAK ZAČÍT S ŽIVOU STRAVOU

Chcete začít s RAW FOOD, ale nevíte jak na to?

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním pro zaslání příslušného materiálu a pravidelných emailových tipů po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.