O mně

Raw for life je tvorbou Jitky Adamové, která je průkopnicí veganského stravování nejen u svých blízkých, ale je známá i širšímu okolí, zajímající se o zdravé a přirozené stravování.  Je zakladatelkou biobedýnkového systému – www.biozdravi.eu – který funguje již 6 let.

Přeje si uzdravovat nemocné a ukázat všem, že žít se dá zdravě bez námahy a bez odříkání gurmánských prožitků.

Vystudovala vysokou školu ekonomických studií, kde  již v průběhu studia zpracovávala informace o ekologickém zemědělství a trhu s biopotravinami ve své diplomové práci. Její nadšení pro přírodu a vše živé ji přivedlo také ke studiu permakulturního designu, který je jejím koníčkem.

Jitka je inspirací pro všechny, kdo se nebojí vzít život do vlastních rukou a pečují o sebe po všech stránkách. Po delším pobytu na ostrově Bali, kde se učila umění syrové stravy je vizionářkou v této oblasti a zajímá se výhodami konzumace veganské stravy s vysokým podílem syrového ovoce a zeleniny, především organicky pěstované.  www.biozdravi.eu

Uzdravuje své přátele a lidi kolem sebe silou zelených potravin a podporuje vegetariánský a veganský styl života. Jitka pořádá kurzy raw food a individuální konzultace na toto téma, kde svým osobitým přístupem a humorem předává své zkušenosti, jak si gurmánsky a přitom zdravě užívat dobrého jídla.

Jitčiným posláním je předat raw food styl stravování co nejvíce lidem a pomoci tak žít zdravý a plnohodnotný život.

Chce inspirovat lidi, aby zjistili, že v rámci raw food stylu si každý najde svou osobní svobodu a chuť, která mu nejvíce vyhovuje. Na této cestě vás bude ráda provázet a bude vás učit tajemství Nevaření.

„Mnoho lidí se mně ptá, jak moc je raw food obtížné a jak to, že mi to jde tak snadno. Každý si můžeme zvolit, jak budeme své tělo živit, co mu dáme za pohon, aby nám dobře sloužilo. A když se naučíme mít rádi a budeme hýčkat své tělo  a chovat se k němu s láskou, zjistíme, že se nám žije mnohem lépe a radostněji.

Chci se věnovat šíření poselství raw food. Věřím, že všichni můžeme žít v radosti a hojnosti. Inspirovala jsem se při svém pobytu na nádherném ostrově Bali a chci společně s vámi objevovat zdraví a svobodu raw food. Život je o kráse a žití v radosti.

Tak jak je naše tělo krásné zevnitř, tak je krásné i navenek…

Děkuji všem, kdo tyto myšlenky sdílíte se mnou a podporujete projekt zdravého života..“

S láskou ke všemu živému

Jitka 🙂

320336_585546478145357_1004788756_n